Spiller detaljer


player
Thorben L. Pedersen
KlubBrønshøj
Points3
Rating
 % score43 %
 Avgerage1466
 Rating1623
 Præstation1409
 We4,69
 Ny Rating1558
ELO
 ELO1681
 Average1737
 % score25 %
 K-faktor*15
 We*1,67
 Ny Elo*1671
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
13. Sofie Bech DürrfeldHvid1300000,870
25. Johann StanislausSort1607176900,520,38
312. Martin Ulrik SdunHvid1246010,910
47. Ante BilandzicHvid1825189600,240,22
52. Ole EriksenSort1301145310,870,78
69. Mats Lundh GulbrandsenHvid1300010,870
76. Christoffer MunkholmSort1686183300,410,29
   1466173734,71,67

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk