Spiller detaljer


player
Morten Renneberg
KlubØBRO
Points6
Rating
 % score86 %
 Avgerage1593
 Rating1775
 Præstation1889
 We4,81
 Ny Rating1811
ELO
 ELO1858
 Average1855
 % score75 %
 K-faktor*15
 We*2,07
 Ny Elo*1872
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
19. Mats Lundh GulbrandsenHvid1300010,950
26. Christoffer MunkholmHvid1686183310,620,53
311. Holger LodahlSort1806190010,460,45
43. Sofie Bech DürrfeldSort1300010,950
58. Jens Holm NielsenSort1701179410,60,61
67. Ante BilandzicHvid1825189600,430,48
71. Sebastian DamSort1533010,80
   1593185564,82,07

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk