Spiller detaljer


player
Christian A. Eriksson
KlubBrønshøj
Points2,5
Rating
 % score28 %
 Avgerage2352
 Rating2117
 Præstation2177
 We1,9
 Ny Rating2129
ELO
 ELO2098
 Average2356
 % score28 %
 K-faktor*15
 We*1,82
 Ny Elo*2108
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
15. Nikolaj PalmSort22912307½0,270,23
210. Aryan TariSort22802280½0,280,27
37. Igor TeplyiHvid23872386½0,170,16
48. Kristian Stuvik HolmSort2316231610,240,24
59. Henrik DanielsenHvid2524252400,080,08
61. Jacob CarstensenSort2355236200,20,2
72. Brede KvisvikHvid2342234200,220,22
83. Carsten HøiSort2354237000,20,19
94. Bjørn Møller OchsnerHvid2322232200,240,23
   235223562,51,91,82

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk