Spiller detaljer


player
Jakob Aabling-Thomsen
KlubBrønshøj
Points2,5
Rating
 % score28 %
 Avgerage2452
 Rating2331
 Præstation2277
 We3,06
 Ny Rating2320
ELO
 ELO2331
 Average2452
 % score28 %
 K-faktor*15
 We*2,98
 Ny Elo*2323
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
18. Nikolaj MikkelsenHvid2399239900,410,41
29. Vladimir GeorgievSort25552555½0,220,21
31. Greg ShahadeHvid2471247100,310,31
42. Henrik DanielsenSort2498249800,280,27
510. Jacob CarstensenHvid2305230510,540,52
64. Mads AndersenHvid2432243200,360,36
75. Thorbjørn BromannSort2411241100,390,38
86. Jonny HectorHvid2560256000,210,2
97. Andreas Skytte HagenSort2445244510,340,32
   245224522,53,052,98

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk